להפוך לגנן מקצועי ברגע

כולנו רוצים גינה מטופחת וגדולה אך גינה כזאת קשה לטיפול ורבים מאיתנו צריכים לקרוא לגנן מקצועי שוב ושוב במהלך השנה או מתייאשים ולא מממשים את הפוטנציאל של השטח הרב ברשותם. כלי גינון חשמליים הם התשובה לכל מי שרוצה גינה מטופחת בלי לקרוא לגנן.

 

למה לטפח את הגינה בעצמי?

באמת מגיעה השאלה למה להתעסק בטיפוח הגינה בעצמנו. טיפוח הגינה בלי שימוש בגנן מאפשר לנו לחסוך כסף רב. אמנם כלי גינון חשמליים הם יקרים אך בטווח הרחוק הם יהיו השקעה ששווה כל שקל.

נוסף על כך, טיפוח הגינה בעצמינו מאפשר לנו ללמוד תחביב חדש ולהנות מהיצירה בה אנו השקענו זיעה רבה. איזה כיף לשבת בגינה ולדעת שכל היופי הזה הוא פרי יצירתכם?

 

אילו כלים חשמליים יש לשימוש ביתי?

ישנם כלים חשמליים רבים אותם כדאי לקנות לשימוש ביתי וזאת לפי הצורך העיקרי שלכם. כלי גינון חשמליים מגיעים במגוון גדלים ועוצמות שימוש כך שכל משתמש מקצועי או ביתי ימצאו את הכלים המתאימים להם ביותר.

מפוח חשמלי – כל סתיו זה קורה, העצים הנשירים בגינה מתאספים, הורסים את טיפוח הגינה עליו עמלתם זמן רב ונותנים מקום למזיקים להסתתר בו. מפוח עלים יעזור לכם להעביר את כל העלים למקום אחד כדי שתוכלו בקלות לאסוף אותם.

מכסחות דשא – מכסחות הדשא החשמליות לא רק שפחות מזהמות גם פחות רועשות וקומפקטיות יותר. מכסחות דשא מתאימות לכיסוח מדשאות גדולים בקלות, מהירות ובצורה מדויקת ואיכותית.

חרמש חשמלי – חרמש חשמלי הוא האח הקטן של מכסחת הדשא. לא כל גינה צריכה או יכולה להיעזר במכסחת דשא. ישנן גינות קטנות מידי או גינות גדולות אך בעלות מכשולים רבים כמו גופי תאורה ופסלים עיצוביים בניהן מכסחת דשא תתקשה לעבור ולעשות עבודה מיטבית.

מגזמות נטענות – יש לכם גדר חיה המקיפה חלקים מהבית? כנראה שתצטרכו בארגז הכלים שלכם מגזמה נטענת. מגזמה נטענת מאפשרת להוריד ענפים רבים בבת אחת ולשמור על אורך אחיד כך שהגדר החיה תעבור תספורת מקצועית ומהירה כל פעם שתתפרע קצת.

 

אבודים ולא יודעים במה לבחור? תנו לנו לעזור לכם: למידע נוסף על כלי גינון חשמליים לחצו כאן

 

אילו כלים לקנות לטיפוח הגינה הביתית?

כיוון שאינכם גננים מקצועיים אין צורך לקנות את כל הכלים החשמליים האפשריים. ישנם דברים אותם תוכלו לעשות עם כלים ידניים בקלות. כדי לבחור את הכלים החשמליים המתאימים לכם ביותר התייעצו עם החנויות המתמחות.

בחירת כלי הגינון המתאימים תלויה בצמחים שנמצאים בגינתכם וסוג הטיפוח הנפוץ ביותר אותו אתם מזמינים מהגנן. למשל, אם ישנם מרחבים רבים של דשא אותו אתם מכסחים כמה פעמים בשנה שווה לכם להשקיע במכסחת דשא חשמלית ואם אתם מתמודדים עם עצים נשירים רבים יתאים לכם מפוח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

גיזום עצים

דוד עובד 15 שנה, אוהב עצים ויודע לגזום את כל סוגי העצים, אחד ממייסדי האתר המרכז לגיזום עצים

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
טיפול בעץ חולה
טיפול בעצים חולים

במידה ויש לכם עצים חולים בחצר או בסביבת המגורים שלכם חשוב מאד לדאוג לטיפול מקיף בעצים החולים. אי טיפול בעצים חולים יכול להוביל להתפשטות המחלה

לקריאת המאמר »
גיזום עצי לימון
החשיבות של גיזום וכריתת עצים לבריאות הסביבה

גיזום עצים הוא תהליך חיוני בניהול יערות ובריאות הצמחיה. תהליך זה מבוצע באופן תדיר על מנת לשמור על יערות בריאים ולמנוע פגיעה לאקוסיסטמות הטבע. במהלך גיזום עצים, נעשה שימור על מבנה העץ ונמנעת צמיחה מיותרת, בעוד שבכריתת עצים נכרית עצים גדושים על מנת לאפשר עבודה נוחה יותר באזור נתון.

לקריאת המאמר »